Wrocławskie Spotkania Blogerek

Od dziecka brałam na siebie więcej obowiązków niż powinnam – szkolne i miejskie grupy taneczne, samorządy, organizacje wycieczek, konkursy naukowe i artystyczne i wiele, wiele innych rzeczy, których nigdy nie będę żałować. I tak zostało mi do dzisiaj. Założyłam bloga, a to pociągnęło za sobą sznurek nowych możliwości. Gdy tylko napisała do mnie Elwira z bloga zabieganamama.com, z propozycją współpracy przy organizacji spotkania blogowego, bez wahania się zgodziłam i już wspólnymi siłami zabrałyśmy się do pracy.

Zaczęło się spokojnie, bo od znalezienia dziewczyn, które zupełnie tak jak my, wolny czas spędzają na pisaniu, linkowaniu i prowadzeniu blogowego życia. Brzmi górnolotnie, ale pisanie bloga to ciężki orzech do zgryzienia, szczególnie, gdy ciągle jest tyle do zrobienia. Miło mi zatem poinformować, że już jedna rzecz na pewno mi się w tym roku uda – 22 stycznia 2o16 roku w restauracji BLT & Flatbreads przy ul. Ruskiej 58/59 odbędzie się nasze Wrocławskie Spotkanie Blogerek.

Od dzisiaj, już oficjalnie, znajdziecie nas na facebooku – zapraszam. Tu możecie śledzić nasze organizatorskie poczynania i zgłaszać się zarówno w roli Uczestniczek, jak i Prelegentów czy Sponsorów tego lub innych potencjalnych spotkań. Jeszcze dużo pracy przed nami, ale plany są obiecujące.

Harmonogram wygląda następująco:

  1. wykład fotografa Rafała Ryzińskiego, który na co dzień współpracuje z wieloma znanymi markami i który opowie nam o swojej pracy, o lepszym robieniu zdjęć na bloga, a także zadba, by każda z Uczestniczek dostała profesjonalną fotorelację ze spotkania.
  2. wykład Agnieszki Nowakowskiej, która zajmie się tematem bliskim naszej branży, opowie o kobietach i biznesie, o tym jak powinnyśmy dbać o swój rozwój i realizację własnych celów.
  3. prezentacja Sandry Smolarczyk – MakeUp Artist, która w swoim wykładzie pokaże sposoby na makijaż, dzięki któremu dobrze będziemy wyglądać na zdjęciach.

Po wystąpieniach wszystkich Prelegentów przyjdzie czas na blogowe plotki, wymianę doświadczeń, rozdanie upominków i napełnienie brzuszków, o które zadba goszcząca nas restauracja BLT. Jak wyjdzie, na pewno przekażę Wam w relacji z wydarzenia. Trzymajcie kciuki, żeby było o czym pisać.

Do zobaczenia!

12400482_1060786857276958_1415921023138140623_n

 

Reklamy

2 myśli w temacie “Wrocławskie Spotkania Blogerek

  1. Pingback: zmiksuj to!

  2. Pingback: Wrocławskie Spotkanie Blogerek – relacja okiem organizatorskim | zmiksuj to!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s